הזמנה להצגת עבודות בתערוכה חדשה

 אנו מזמינות אתכן להשתתף בתערוכת מעשי טלאים שנקיים בשיתוף עם גלריה "טל" בכפר ורדים, החל מיום 13.4.2019 ועד לסוף חודש יולי 2019 .

גלריה "טל" נוסדה לפני כ – 15 שנה ומנוהלת ע"י עדי גרינפלד ובעלה, להנצחת בנם טל ז"ל שעסק בציור ורישום. במהלך השנים הוצגו בגלריה תערוכות של אמנים נבחרים כגון מרסל ינקו, תערוכה מיצירותיה של לאה גולדברג, האומן היפני ישראלי קזואו אישיי, אפריים משה ליליין, שמואל כץ ואחרים . כרגע מוצגת התערוכה "אומרים ישנה ארץ…" , תערוכת ציורי נוף הארץ שבה יצירות של אמנים כמו אפריים משה ליליין, ציונה תג'ר, מאיר פיצחדה, אביגדור סטימצקי יעקב אגם, מנשה קדישמן ועוד רבים וטובים אחרים.

נושא התערוכה : סודות נסתרים בבדים ותפרים . התערוכה תעסוק בסיפור האישי שלכן בהקשר ליצירתכן , במיגוון סגנונות: מסורתי, מודרני, ארט , עשייה המביאה מזור, שלווה, ריפוי או שינוי אישי, או כל סיפור אחר הנסתר בעבודה. ההשתתפות בתערוכה פתוחה בפני חברות האגודה בלבד.

גודל העבודות יהיה 50 ס"מ רוחב X 70 ס"מ אורך . עבודות קטנות יותר תתקבלנה גם הן בברכה.

עלות השתתפות בתערוכה 180 ש"ח . ההרשמה לתערוכה תתבצע עד לתאריך 31.1.2018 , במייל לאגודה או לגלריה טל.

הקבלה לתערוכה תהיה על בסיס מועד ההרשמה בבחינת כל הקודמת, זוכה.

איסוף העבודות עד לתאריך ה 13.3.2019 – את העבודות ניתן להגיש לכל אחת מחברות הועד, או בנקודות האיסוף שפורסמו בעבר: אצל חוה קציר, אצל חסי נוה, אצל רונית אילת.

בנוסף לאלו מכן שמשתתפות בסדנאות של פיליס קולן בחודש מרץ, ניתן יהיה להגיש את העבודות לחברות הועד בסדנאות.

שימו לב:

1.את העבודות יש להגיש בשרוול בד שעליו יצויין (רצוי על תוית לבנה בטוש שחור), שם היוצרת ומספר הטלפון.

2. לעבודות יש לצרף את טופס תעודת הזהות של העבודה ודמי ההשתתפות.

3. דמי ההשתתפות בדך 180 ש"ח , בצ'ק לפקודת " גלריית טל "

4. משתתפות שסיימו את העבודה נא שלחו צילום של העבודה במייל לאגודה או בווטסאפ לרבקה (052-2954800 ) או לרחל ( 052-5897404 ).