1.  בד בבד(חולון ,בת-ים, בית דגן)
    ראש הקבוצה: שושי רימר
    חברות הקבוצה: אברהמי חוליה, ירחי טטיאנה, סטולרסקי עליזה, פינקלשטיין שושי, קסטנבאום רוחמה, שטיינר רחל.
  2. מאחורי הטלאים (הוד השרון, רעננה, אורנית)
    ראש קבוצה: עיניה שוב
    חברות הקבוצה: אופיר הנריאט, אלמוגי אירנה, אשר מרגלית, בל – פרבר יהודית, בן-הרוש יהודית, דוד אתי, דנון עפרה, הרמן זהבה, הרץ קארין, זק כרמלה, חזקיהו ניצה, יצחקי נחמה, כהן עדה, מיינר מרים, עזר נעמה, ענבר עליזה, שדר רות, שחר אורנה, שמואלי סוניה, תעיזי מוניקה.
  3. מפגשים
    ראש הקבוצה:
    חברות הקבוצה: אלרן רחל, דוד אתי, הופמן ניצה, וגר גישה, חיימוביץ מאיה, לבן ימימה, ליס שולה, קובו רחל, קידר זיוה, קפלן בלה, רון שולמית, רימר שושי, שחר אורנה.
  4. שש משזר (רמת-גן, ראשון לציון, רמת השרון)
    ראש קבוצה: שנוולד יהודית
    חברות הקבוצה: ברק רות, אשל נירה, בן אבי אביגיל, ברק רות, דגן לולה, הימל יוספה, וקס טובה, חיימוביץ מאיה, כהן רחל, שאול רחל.
  5. כלניות -קבוצת הדרום (באר-שבע, מיתר, עומר)
    ראש קבוצה: נינה כספי
    חברות הקבוצה: איצקוביץ נדיה, אלקיים רוזט, בוסיבה זיוה, בורנשטיין פרנסין, בר-דוד תקווה, גלילי שמחה, דיין יוכי, טסט מליסה, כספי נינה, מלחובסקי מריה, מרום יהודית, סעד יפה, צוויקל ג'ולי
  6. מועדון הכותנה (רמת השרון, הרצליה, תל-אביב)
    ראש הקבוצה: ענבר עליזה
    חברות הקבוצה:  אהרונוביץ מרים, אייכנהולץ בתיה, אלדר רות, אלרן רחל, בדולח דליה, בל-פרבר יהודית, גולן תיקי, גלאון לאה, גלי מיכל, דוד אתי, הופמן ניצה, נרדי ליז, סטרכילביץ צביה, קובו רחל, קרת ורדה, רונלי ריקליס טלי, רון אורנה, רפאלי אורה, שמש כרמלה, שריר נרי , תעיזי מוניקה
  7. מבחן בד (ראש-העין, פתח-תקוה)
    ראש הקבוצה: רחל אפרת
    חברות הקבוצה: אבידור סימה, ברק רות, גלעם אילנה, כהן מיקי, להט גיטה, קיכל קלרה, רוזנר פנינה.
  8. החיפאיות
    ראש הקבוצה
    : אדם דניאלה
    חברות הקבוצה:  דרור יפה, יוליוס פנינה, ניסנבוים שולה, פרידלנדר עדנה
  9. קווילט חיפה (חיפה, קרית חיים, קרית מוצקין,יקנעם )
    ראש הקבוצה: וייס עידית  והרן לאה
    חברות הקבוצה: אביגדור אורנה, גילה ענת, חלי רחל, לב-ער רות, מילר נירה, מצליח טליה, נלקן רות, פרידלנדר עדנה, רפופורט אילנה, שחם רחל, שחר בתיה, וייס אילנה, שפרן חיה.
  10. בוסתן הגליל
    ראש הקבוצה
    : נחמני מורין
    חברות הקבוצה: ארז עליזה, במברגר ברבי, גלבוע אסתי,הייבר מרגנית, כתריאל ליאורה, נוה חסיה, פלורנטין רחל, שטיינברגר פסיה, שטינברג דבי, שפר אנה, רפופורט אילנה.
  11. מטליאים ביום ב' (פרדס-חנה, זיכרון יעקב, קיסריה)
    ראש הקבוצה: רחל ריבניקר
    חברות הקבוצה: אבן זוהר תמר, גורדון נעמי, גיא מזל, גרבר שושנה, וייס אילנה, זיו אלה, זהבי יהודית,חדוותי שולה,חלמיש לאה מנור איליה, מנקו אלסי, מרמרי נועה, פרבר בל יהודית, קול לי, ריבניקר רחל, ריפתין סימה, שדמי ליאורה, שפרן חיה.
  12. קבוצת מודיעין
    ראש הקבוצה
    : גלעד רובין
    חברות הקבוצה: אלון בלה,הירש ישראלה, ווס מישל , לאופרסווילר חנה,  לבל דניאלה, לבן ימימה, לבני שרי, לרמן אנליס, מישל טרי, ריצ'רד סינדי, שזר אליס, תעיזי מוניקה, רייך רינה
  13. הגליליות
    ראש הקבוצה
    : אנקורי שרה ופארן יעל
    חברות הקבוצה: אילת רונית, אלטמן נעמי, בנדלק רות, בן-תנחום נעמה, דביר מיכל, הובר לאה, הראל גאולה, זהבי יהודית, חדשי שלומית, לונגו חוה, סאקס יעל ג'קי, עגני תמי, קזס אתי, קרידי יעל, רבקה שוחט
  14. הקבוצה הירושלמית
    חברות הקבוצה
    : בן ששון יהודית, גלנט רינה, ינאי אורה, יסלזון נחמה, כדורי זולייט, לוי חסידה, ליפשיץ אסתר, מרקוביץ דבי, נדה אריאלה, עציון שלומית, פוקס הלן, סומך ג'ולי  רמון המלי תמר, שביט שולה, שמואלוף מרים
  15. התל-אביביות (שם זמני)
    חברות הקבוצה: וישינסקי אמירה, חזקיהו ניצה, ערוב ציונה, פלד סימונה, קרת ורדה